KURUMSAL


 

BİZ KİMİZ


MSS Metal, paslanmaz çelik mağaza teshir ürünleri, tıbbi ekipman, ev ve ofis mobilyası ve dizayn radyatör üretimi yapan bir firmadır. 2003 yılında bir grup yetenekli ve deneyimli girişimci tarafından kurulmuştur.

Biz etkili referanslara sahip, sektöründe basarisini kanıtlamış bir firmayız. MSS Metal, kalite ve dayanıklılığın iki ana bilesen olduğu bu is alanında deneyim kazanmış bir grup is arkadaşı tarafından idare edilmektedir.

MİSYONUMUZ


Misyonumuz; müşterilerimize, meslektaşlarımıza ve kaliteli ürünlerin üretimi, montajı ve servisinde anahtar unsur olan çalışanlarımıza her zaman saygıyla yaklaşmak ve böylece MSS Metal'i sadece yurt içinde değil, tüm önemli marketlerde etkin bir oyuncu haline getirmektir.

VİZYONUMUZ


Kaliteli urun ve hizmetin birlikte çalıştığımız insanlar ve müşterilerimiz ile kalıcı ilişki kurabilmemizde önemli köşe taşları olduğunun farkındayız.

Kalıcı ve uzun sureli büyüme hedefimiz makul kar politikamız ile uyumludur ve müşterilerimiz, çalışanlarımız ve toplumumuz için katma değer üretme hedefimizin buna bağlı olduğunun bilincindeyiz.

Etkin ve motivasyonu yüksek bir ekip oluşturabilmemiz, sorumluluk ve firma değerleri bilincini artırabilmemiz için dahili gelişme ve promosyon imkanı ile kapsamlı eğitim çalışmalarının öneminin farkındayız.

Birlikte çalıştığımız insanlara ve içinde yasadığımız topluma olan bağlılığımız kaliteli üretim ve hizmetin zamanında ve kusursuz teslimi anlayışımızı desteklemektedir. Hedeflerimizi gerçekleştirirken, sorumluluk alan ve yüksek derecede bağlılık gösteren ekip arkadaşlarımıza güveniyoruz.

 

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ ?Mağazanızda dekoratif
ürüne mi ihtiyacınız var ?

Aşağıdaki butonu tıklayıp, size
soracağımız sorular ile sizi anlayacak
ve size yardımcı olacağız.

BİZE YAZIN